Geçmiş Yönetimler

TİBDER GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU ve DENETİM KURULU LİSTESİ (2018 - 2020)

07.05.2018 tarihleri ile 28.03.2020 tarihleri arasında görev yapan Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Asil Üye Bilgieri aşağıda belirtilmiştir.

 Yönetim Kurulu Üyeleri 

  GÖREVİ İLİ ADI SOYADI AÇIKLAMA 
1  Genel Başkan  BALIKESİR  Halil YILMAZ

17.02.2020 tarihli 41 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile Genel Başkan olarak görevlendirilmiştir.

16.02.2019 tarihli 36 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile yedek üyelikten, Yönetim Kurulu üyeliğine atandı. (Celil SİPAHİ' den boşalan yere)

1  Genel Başkan  İSTANBUL  Ali KARAHAN  17.02.2020 tarihli 40 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile üyeliği sonlandırıldı.
2  Genel Sekreter  DENİZLİ  Murat BAŞLI 12.12.2019 tarihli 38 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile yedek üyelikten, Yönetim Kurulu üyeliğine atandı. (Cevdet İŞBİTİRİCİ' den boşalan yere)
2  Genel Sekreter  KONYA  Cevdet İŞBİTİRİCİ 12.12.2019 tarihli 38 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile üyeliği sonlandırıldı.
3  Muhasip (Sayman)  İSTANBUL  Orhan AKYILDIZ   --
4  Başkan Yardımcısı   KAYSERİ  Mustafa Metin KIZILKAN 17.02.2020 tarihli 40 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile yedek üyelikten, Yönetim Kurulu üyeliğine atandı. (Ali KARAHAN' dan boşalan yere)
4  Başkan Yardımcısı  ANKARA  Celil SİPAHİ 16.02.2019 tarihli 36 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile üyeliği sonlandırıldı.
5  Başkan Yardımcısı  MUĞLA  Raşit ÇÖL  17.02.2020 tarihli 40 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile yedek üyelikten, Yönetim Kurulu üyeliğine atandı. (Arif SAYIN' dan boşalan yere)
5  Başkan Yardımcısı  MERSİN  Arif SAYIN  17.02.2020 tarihli 40 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile üyeliği sonlandırıldı.
6  Başkan Yardımcısı  GAZİANTEP  Cafer YILMAZ  -- 
7  Başkan Yardımcısı  BURSA  Muhammed Emin TARIM  -- 
8  Başkan Yardımcısı  MALATYA  Mehmet Hanifi ACAR  -- 
9  Başkan Yardımcısı  SAKARYA  Ayhan Orhan ARANCI  --
10  Başkan Yardımcısı  ÇANKIRI  Ahmet SEMERCİ  -- 
11  Asil  üye  KARAMAN  İsa KAYHAN  --

 

 Denetim Kurulu Üyeleri

  GÖREVİ İLİ ADI SOYADI AÇIKLAMA
1  Başkan  RİZE  Uğur MİNDER  --
2  Asil Üye  İSTANBUL  İsmail YAZICI  -- 
3  Asil Üye  BOLU  Mehmet DUMAN 12.12.2019 tarihli 38 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile yedek üyelikten, Denetim Kurulu üyeliğine atandı. (Latif ERDOĞAN' dan boşalan yere)
3  Asil Üye  KONYA  Latif ERDOĞAN 12.12.2019 tarihli 38 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile üyeliği sonlandırıldı.

 

 

TİBDER GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU ve DENETİM KURULU LİSTESİ (2016 - 2018)

15.05.2016 tarihleri ile 07.05.2018 tarihleri arasında görev yapan Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Asil Üye Bilgieri aşağıda belirtilmiştir.

 Yönetim Kurulu Üyeleri 

  GÖREVİ İLİ ADI SOYADI AÇIKLAMA 
1  Genel Başkan  İSTANBUL  Ali KARAHAN  --
2  Genel Sekreter  KONYA  Cevdet İŞBİTİRİCİ  -- 
3  Muhasip (Sayman)  İSTANBUL  Orhan AKYILDIZ  -- 
4  Başkan Yardımcısı  ANKARA  Celil SİPAHİ  -- 
5  Başkan Yardımcısı  İZMİR  Serdar YÜCEL  -- 
6  Başkan Yardımcısı  GAZİANTEP  Cafer YILMAZ  -- 
7  Başkan Yardımcısı  SAMSUN  Rıza ZENGİN  -- 
8  Başkan Yardımcısı  MALATYA  Mehmet Hanifi ACAR  -- 
9  Başkan Yardımcısı  KAHRAMANMARAŞ  Cahit KÜÇÜKÖNDER 02.04.2017 tarihli 21 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile yedek üyelikten, Yönetim Kurulu üyeliğine atandı. (Halil AÇAR' dan boşalan yere)
9  Başkan Yardımcısı  ISPARTA  Halil AÇAR 19.12.2016 tarihli 21 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile üyeliği sonlandırıldı.
10  Başkan Yardımcısı  KOCAELİ  Kadir KÖKTÜRK 02.04.2017 tarihli 21 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile yedek üyelikten, Yönetim Kurulu üyeliğine atandı. (Orhan DOĞAN' dan boşalan yere)
10  Başkan Yardımcısı  BURSA  Orhan DOĞAN 19.12.2016 tarihli 21 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile üyeliği sonlandırıldı.
11  Asil  üye  KAYSERİ  Mustafa Metin KIZILKAN  --

 

 Denetim Kurulu Üyeleri

  GÖREVİ İLİ ADI SOYADI AÇIKLAMA
1  Başkan  RİZE  Uğur MİNDER  --
2  Asil Üye  İSTANBUL  İsmail YAZICI  -- 
3  Asil Üye  KONYA  Latif ERDOĞAN  --