Yönetim Kurulu

2018 - 2020 DÖNEMİ

TİBDER GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU LİSTESİ  

 S.No ADI SOYADI GÖREVİ  İLİ
1  Ali KARAHAN  Genel Başkan  İSTANBUL
2  Cevdet İŞBİTİRİCİ  Genel Sekreter  KONYA
3  Orhan AKYILDIZ  Genel Sayman  İSTANBUL
4  Celil SİPAHİ  Genel Başkan Yardımcısı  ANKARA
5  Cafer YILMAZ  Genel Başkan Yardımcısı  GAZİANTEP
6  Arif SAYIN  Genel Başkan Yardımcısı  MERSİN
7  Mehmet Hanifi ACAR  Genel Başkan Yardımcısı  MALATYA
8  Ayhan Orhan ARANCI  Genel Başkan Yardımcısı  SAKARYA
9  Muhammed Emin TARIM  Genel Başkan Yardımcısı  BURSA
10  Ahmet SEMERCİ  Genel Başkan Yardımcısı  ÇANKIRI
11  İsa KAYHAN  Genel Başkan Yardımcısı  KARAMAN 

 

 S.No ADI SOYADI GÖREVİ  İLİ
1  Halil YILMAZ  Yedek Üye  BALIKESİR
2  Cahit KÜÇÜKÖNDER  Yedek Üye  KAHRAMANMARAŞ
3  Murat BAŞLI  Yedek Üye  DENİZLİ
4  Mustafa Metin KIZILKAN  Yedek Üye  KAYSERİ
5  Adnan MERAL  Yedek Üye  ORDU
6  Veysel YİĞİT  Yedek Üye  DİYARBAKIR
7  Mustafa KAYTAN  Yedek Üye  ŞANLIURFA
8  Raşit ÇÖL  Yedek Üye  MUĞLA
9  Nevzat KALELİ  Yedek Üye  ANKARA

 


 GEÇMİŞ DÖNEM YÖNETİMLER

 

2016 - 2018 DÖNEMİ

TİBDER GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU LİSTESİ  

 S.No ADI SOYADI GÖREVİ  İLİ
1  Ali KARAHAN  Genel Başkan  İSTANBUL
2  Cevdet İŞBİTİRİCİ  Genel Sekreter  KONYA
3  Orhan AKYILDIZ  Muhasip (Sayman)  İSTANBUL
4  Celil SİPAHİ  Başkan Yardımcısı  ANKARA
5  Serdar YÜCEL  Başkan Yardımcısı  İZMİR
6  Cafer YILMAZ  Başkan Yardımcısı  GAZİANTEP
7  Rıza ZENGİN  Başkan Yardımcısı  SAMSUN
8  Mehmet Hanifi ACAR  Başkan Yardımcısı  MALATYA
9  Cahit KÜÇÜKÖNDER  Başkan Yardımcısı  KAHRAMANMARAŞ
10  Kadir KÖKTÜRK  Başkan Yardımcısı  KOCAELİ
11  Mustafa Metin KIZILKAN  Asıl üye  KAYSERİ

 

 S.No ADI SOYADI GÖREVİ  İLİ
1  Mehmet Emin KOÇAN  Yedek Üye  İSTANBUL
2  Adnan MERAL  Yedek Üye  ORDU
3  Ergün PEKER   Yedek Üye  ESKİŞEHİR 
4  Ali GÜL   Yedek Üye  MANİSA 
5  Mustafa IRMAK   Yedek Üye  ANKARA 
6  İsa KAYHAN   Yedek Üye  KARAMAN 
7  Ahmet SEMERCİ   Yedek Üye  ÇANKIRI 
8  İbrahim Hakkı BİLİCİ   Yedek Üye  DİYARBAKIR 
9  Raşit ÇÖL   Yedek Üye  MUĞLA